Cerrahi Yüz Germe Nasıl Yapılır

Yüz germe, yüzdeki gevşek ve yaşlanmış derinin alındığı cerrahi bir işlemdir. Yüzünüzün doğal güzelliğini yeniden canlandırmak ve canlandırmak için kullanılabilir.

Cerrahi yüz germe yaparken izlemeniz gereken 3 kolay adım:

  1. Kulaklar dahil tüm yüzünüze bir maske uygulayarak başlayın. Bu, bu işlem sırasında herhangi bir tozu solumanızı önleyecektir.
  2. Hiçbir şey görmemek için cerrahi göz maskeleri takın
  3. Ameliyata başlamadan önce tüm yüzünüze, boynunuza ve kulaklarınıza antibakteriyel krem sürün.

Cerrahi yüz germe yapmanın birçok farklı yolu vardır, ancak en yaygın olanları lazerle yüzey yenileme, mikrodermabrazyon, IPL ve dolgu enjeksiyonlarıdır.

Bu süreçteki ilk adım, ne tür bir işlem yapmak istediğinize karar vermektir. Bu, bir kozmetik cerrah ve bir dermatolog ile istişareler yoluyla yapılabilir.

Bir sonraki adım, cilt endişeleriniz için hangi tür prosedürün en iyi sonucu vereceğini bulmaktır. Bu, kozmetik cerrah ve dermatolog ile istişareler yoluyla elde edilebilir. Ameliyat türünüze karar verdikten sonra, vücudunuzun iyileşme dönemi için mümkün olduğunca sağlıklı olmasını sağlamak için uygun diyet, ilaçlar ve takviyeleri içeren hazırlıkların zamanı gelmiştir. Bu süreçteki son adım, iki hafta kadar sürebilen ameliyattan sonra iyileşmedir.

Dünyada en sık yapılan ameliyatlardan biri her yerde kadınlar tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden cerrahi yüz germe nasıl yapılır bilmek çok önemli bir konudur.

Ameliyatların artması nedeniyle daha hızlı, daha akıcı prosedürlere olan talebin olduğu günümüz dünyasında, yüz rekonstrüktif cerrahisinin nasıl daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirileceğini hızla öğreniyoruz.