Facelift Kalıcı mı

Sonsuza kadar genç ve güzel görünmek isteyen kadınlar için bu sorunun cevabı kocaman bir “Evet”.

Yüz germe işlemi, son teknoloji malzemelerden yapılmış ve sahada 100.000’den fazla hasta tarafından test edilmiş gelişmiş, invazif olmayan bir teknoloji kullanılarak yapıldı. Endişelenmeniz veya birçok yan etki yaşamanız gereken bir şey değil.

Yüz germe ile kadınlar yüzlerindeki kırışıklık ve torbalanmalardan kurtulurken aynı zamanda tek bir yüz bakımı ile cildinin elastikiyetini geri kazanabilir ve cildini sıkılaştırabilir. Teknoloji ayrıca cilt sarkması, koyu halkalar, kaz ayağı, genişlemiş gözenekler gibi diğer yaşlanma belirtilerini de önler.

Önümüzdeki 10 yıl içinde 45 milyon Amerikalı’nın bıçak altına yatması bekleniyor. Ama buna değer mi?

Yüz germe yaptırmanın artıları ve eksileri vardır. Bıçağın altına giren birçok insan, bunu yaptıktan sonra kendilerini daha özgüvenli ve çekici hissettiklerini iddia ediyor.

Buna karşılık, yüz gerdirmenin kalıcı olmayacağını düşünen ve bunun yerine doğal güzelliği tercih edenler var. Ameliyatın ne kadar bağımlılık yapıcı olabileceğinden dolayı estetik ameliyat olmamanın daha iyi olduğuna inanıyorlar.

Son teknolojiler sadece görünüşümüze ve davranışlarımıza değil, aynı zamanda yaşamlarımıza da bir yüz gerdirme getirdi. Yüz germe geçici mi yoksa sonsuza kadar sürer mi?